„G“ Qwandoya 2016

Qwandoya G vrh
ASHARI & MAVERICK

*** 13.5.2016 – 3 kluci + 3 holčičky ( 2x bezridge, 1x 3 korunky) ***

MUFASA – Grand Mufasa Qwandoya – CZ
GARRET – Ghost Rider Qwandoya – CZ
DEXTER – Get Ready for Dexter Qwandoya – CZ
GINGER – Great Ginger Qwandoya – CZ
GIRA – Guardian Angel Qwandoya – CZ
GERTA – Golden Girl Qwandoya – CZ

DENÍČEK „G“ VRHU                                       RODOKMEN                                     FOTOGALERIE

gwandoya_G

Otec štěňátek: MACUMAZAHN QWANDOYAS TOP GUN  aka „MAVERICK“ (import Austrálie)

20160211-5W2A0995 20160211-5W2A1351

otec: Shakuru Do U C What I C
matka: Macumazahn First Edition

D.O.B: 15.1.2014
HD A/A, ED 0/0, OCD neg, LTV neg, SA neg
DM N/N, EOAD high confidence CLEAR, D-locus (Dilution) : D/D
Official certificate for hereditary eye defects – ALL CLEAR
Thyroid – NORMAL
Official cardilogical examination with Doppler ultrasonography – ALL NORMAL

67cm high
with complete scissor bite

Šampion CZ, Šampion SK, Junioršampion CZ, Národní vítěz, BOB, BIG, čekatel na šampiona AT, PL, HU, čekatel Interšampiona C.I.B.

Maverick je mladý pes pocházející z proslulé australské chovatelské stanice Macumazah chovatelky Pauly Edgar Aitchison, která se ridgebackům věnuje už více než 30 let. Je synem krásné BISS/RUBISS Ch.Macumazah First Edition „Splash“, fenky o které sama Paula tvrdí že je neuvěřitelnou kombinací inteligentní supermodelky 🙂 Jeho otcem je neméně krásný a úspěšný RUBIS Aust  GCh Shakuru Do U C What I C „Jac“, pes, který se ukazuje perfektním plemeníkem odevzdávajícím své přednosti potomkům. Maverick je jediným Jacovým potomkem mimo Austrálii. Kombinace rodokmenů Splash a Jaca dala vzniknout unikátnímu spojení nejlepších a léty prověřených Australských linií a linií slavné švédské chovatelské stanice Rex Ventors a zdá se, že to byla sázka na správnou kartu. Maverick je pes střední výšky, ale silné kostry s výborným formátem těla. Jeho velkými přednostmi jsou správný prostorný hrudník, perfektní topline s výbornou zádí a nasazením ocasu. Má správné úhlení obou párů končetin a velice správnou mechaniku pohybu s výborným nesením. Má pěknou výraznou samčí hlavu s krásným tmavým okem a jemnou maskou a správný silný krk. Všichni se shodují, že Maverick je věrnou vylepšenou kopií svého otce Jaca:) Má velice roztomilou povahu, přátelskou ke známým, ale s typickou ridgebačí rezervovaností k cizím. Je perfektně zdravý, s negativními výsledky vývojových vad kloubů a páteře a také DM, EOAD, vyšetřením dědičných očních nemocí a nemocí srdce a štítné žlázy, není nositelem dilute genu, takže žádný z jeho potomků nebude mít tuto vadu zbarvení. Maverickova osobní stránka ZDE.

Matka štěňátek: ICH BIS MultiCH JCH ASHARI PEARL FOR QWANDOYA „ASHARI“

AshariPL IMG_0346

otec: ICh MultiCh VWW Heshima Ya Kimba Grand Aquarius
matka: MultiCh Bayo Kabo Slunce Zambezi

D.O.B. 25.2.2010
DKK:0/0; DLK:0/0; OCD:free; LTV free SA free DD N/N. DM:N/N; EOAD high confidence CLEAR
63 cm ; 34 kg
úplný nůžkový skus

Grandšampion CZ, SK
Šampion CZ, SK, PL, SLO, LT, CRO, KCHRR, ČKRR, ČMKU
C.I.B Interšampion; Multiple CAC & CACIB & BOB
Nejkrásnější hlava fena
Nejlepší pohyb

Ashari pochází z mého prvního A vrhu, je po mé milované Kiře a Grandovi (HeshimaYaKimba Grand Aquarius). Ashari je velmi aktivní a veselá fena po celý její život, miluje děti a lidi obecně, je bezproblémová vůči ostatním psům a fenám. Je to pes, se kterým můžete dělat cokoliv a kdykoliv, je vždy připravená a vše jí baví… Ashari je velmi úspěšná na výstavách, stejně jako její bratr Amber. Více informací o Ashari, o jejích sourozencích a potomcích najdete na její osobní stránce – VÍCE INFORMACÍ O ASHARI NA JEJÍ OSOBNÍ STRÁNCE – ZDE.

Spojení Maverick a Ashari je nepříbuzné spojení a jedná se vubec první krytí tohto psa v České republice. Očekáváme, že se nám narodí štěňátka s pevným zdravým, výbornými temperamentními povahami a skvělým exteriérem s dlouhým formátem těla, střední výškou a krasnými hlavami s tmavým okem. Doufáme, že nám příroda bude nakloněna a toto spojení se vydaří.

FOTOGALERIE MAVERICK

FOTOGALERIE ASHARI